English

Rafiki reż. Christian LoRafiki reż. Christian Lo
Aktualności
20 lipca 2011
Najlepsze norweskie filmy dla najmłodszych w dwa weekendy we Wrocławiu

W najbliższy weekend najmłodsi wraz z rodzicami i opiekunami nie powinni przeoczyć wyjątkowej okazji zobaczenia najlepszych norweskich filmów dla dzieci. W dwie zbliżające się soboty - 23 i 30 lipca o godz. 10:00 w sali numer 6 wrocławskiego kina Helios specjalnie dla dzieci w wieku 3-6 lat przygotowano zestawy animowanych filmów norweskich, w większości nigdy w Polsce nie pokazywanych.

Po pokazach odbędą się inspirowane filmami zajęcia plastyczne, bezpłatne zarówno dla małych, jak i dużych uczestników pokazu. Dla wszystkich upominki przygotowała Fundacja ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom.

W niedziele 24 i 31 lipca zapraszamy starsze dzieci - w wieku powyżej 7 lat. Dla nich również przygotowaliśmy niezwykły program filmowy - będą mogły obejrzeć m.in. animację znanego norweskiego twórcy, Pjotra Sapjegina, filmową adaptację znanej w Norwegi serii o pewnym Patyku oraz film Rafiki, historię o przyjaźni i pokonywaniu własnych ograniczeń. Dla nieco starszych miłośników kina, również przygotowaliśmy zajęcia plastyczne zainspirowane filmami. Czeka nas mnóstwo dobrego kina dla dzieci i równie dobrej zabawy.

Filmy dla dzieci w programie 11. NH

Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera