English
Aktualności
21 lipca 2011
MFF Nowe Horyzonty - nowe konkursy T-Mobile!

Z okazji MFF Nowe Horyzonty, T-mobile ma dla miłośników dobrego kina aż dwie niespodzianki. Pierwszą z nich jest konkurs skierowany do fanów T-mobile PL na Facebooku. Polega on na stworzeniu haiku, czyli krótkiego wiersza białego - w tym przypadku związanego z festiwalem. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto "polubi" profil firmowy T-mobile PL, kliknie w zakładkę "haiku" i zaprezentuje swoje 3 wersy na temat festiwalu. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone karnetem do kina o wartości 700 zł. Dodatkowo, codziennie autor jednego haiku, wybranego przez Jury, otrzyma zestaw filmów na DVD.

Drugą niespodzianką, przygotowaną przez T-mobile, jest możliwość zdobycia wejściówek na festiwal na stronie tworzymychwile.pl. Od 20 lipca w specjalnych bańkach zostanie ukrytych aż 300 karnetów na MFF Nowe Horyzonty! Wystarczy odnaleźć jedną ze szczęśliwych baniek i odpowiedzieć na proste pytanie. Zwycięzcy będą mogli odebrać swoje wejściówki w jednym z trzech salonów T-mobile we Wrocławiu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach:
www.tworzymychwile.pl
http://www.facebook.com/tmobilepl

Ponadto zachęcamy do włączenia nowoczesnej aplikacji z łatwym w obsłudze menu w telefonie. Dzięki niej można wygodnie i szybko rezerwować filmy, sprawdzać opisy i godziny seansów, wrzucać informacje na Facebooka, głosować na najlepszy film festiwalu, z aplikacji można korzystać gdziekolwiek: w kawiarni, w przerwie między seansami, na ławce w parku. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację z Android Market, App Store lub wysłać bezpłatny SMS o treści NH pod numer 8092. Pobranie aplikacji wiąże się tylko z opłatą związaną z transmisją danych wg. cennika operatora. Aplikacja dostępna jest na telefony z oprogramowaniem J2ME, iPhone, Android.

Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera