English
Varia
Klub Krytyków Forum NH

Zapraszamy do wizyty na wirtualnym Forum NH. W trakcie festiwalu widzowie toczą tam gorące spory na temat obejrzanych filmów, po festiwalu - dzielą się uwagami, które pomagają usprawnić festiwalowe życie podczas kolejnych edycji, przed festiwalem - zgłaszają swoje propozycje programowe. Ale to nie wszystko - już po raz drugi, 1 lutego 2012 rusza Klub Krytyków Forum NH.

Klub Krytyków Forum NH tworzy grupa wybranych przez organizatorów festiwalu, gotowych do dyskusji, zaangażowanych użytkowników forum, którzy zgodzili się wziąć udział w przedfestiwalowej krytyce kilku filmów z programu MFF Nowe Horyzonty. Prace Klubu potrwają od lutego do lipca 2012. Pierwszym filmem, który obejrzą krytycy podczas drugiej edycji będzie meksykańska Bitwa w niebie Carlosa Reygadasa, bohatera retrospektywy 12. NH.

Do programu pierwszej edycji KKFNH w 2011 roku weszły filmy: Ludzkość Bruno Dumonta (retrospektywa 11. NH), Utopians Zbigniewa Bzymka (konkurs Nowe Horyzonty 11. NH), Ruchy Browna Nanouk Leopold (konkurs Nowe Horyzonty 11. NH), Wieczność Sivaroja Kongsakula (konkurs Nowe Horyzonty 11. NH), The Ballad of Genesis and Lady Jaye Marie Losier (konkurs Filmy o Sztuce 11. NH), Łabędzie Hugo Vieiry da Silvy (Panorama), Jean Gentil Israela Cárdenasa i Laury Amelii Guzmán.

Mamy nadzieję, że przedfestiwalowa działalność Klubu stanie się coroczną tradycją, a jego skład w następnych latach powiększy się o kolejne krytyczki i kolejnych krytyków.

W zakładce Klubu z linkiem do dyskusji na forum będziemy publikować teksty wybranych krytyków, biorących udział w rozmowach Klubu.

1. Klub Krytyków Forum NH

2. Klub Krytyków Forum NH


Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera