English
Aktualności
15 lipca 2011
Konkurs "Wrocław Cię Kręci? Kręć Wrocław!"

Wybierasz się do Wrocławia na Festiwal Nowe Horyzonty? Lubisz kręcić filmy? Chcesz wygrać cenne nagrody, zyskać prestiż i uznanie? Zabierz ze sobą kamerę i weź udział w konkursie "Wrocław Cię Kręci? Kręć Wrocław!". Wyznacz nowe horyzonty Wrocławia!

Biuro Promocji Miasta Wrocław oraz Multimedia Polska zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie na najlepszy film promocyjny o Wrocławiu. Zwycięski film zostanie użyty w celach promujących miasto, będzie też wyświetlany podczas tegorocznej edycji American Film Festival we Wrocławiu.

Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest zarówno do amatorów, jak i zawodowców, osób indywidualnych, zespołów oraz agencji reklamowych. Przede wszystkim jednak konkurs adresowany jest do tych wszystkich, których Wrocław "kręci" i którzy - kręcąc Wrocław - chcą i potrafią podzielić się z innymi swoją pozytywną wizją miasta. Ważne, żeby była to wizja pomysłowa, nowatorska i nieszablonowa, by oddawała niepowtarzalność i wyjątkowość Wrocławia i jego mieszkańców. W puli nagród prawie 20 tysięcy złotych.

Wszystkich zainteresowanych konkursem organizatorzy zapraszają na stronę www.krecwroclaw.pl oraz fanpage na Facebooku. Tam znajdziecie też zabawy i konkursy, w których do wygrania będą m.in. gadżety miejskie, książki, wejściówki do Aquaparku.

Spot promujący konkurs

Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera