English
Kontakt

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty

ul. Zamenhofa 1; 00-153 Warszawa
tel: 022 530 66 40, fax: 022 831 06 63
NIP: 525-22-71-014

festiwal@nowehoryzonty.pl

Julia Radziszewska - sekretariat
sekretariat@snh.org.pl


Roman Gutek - dyrektor festiwalu
rogu@snh.org.pl

Radosław Drabik - dyrektor zarządzający
radoslaw.drabik@kinomedia.pl

Joanna Łapińska - dyrektor artystyczny
joanna@snh.org.pl

Katarzyna Hańć - dyrektor organizacyjny
kasia@snh.org.pl

Monika Treichel - dyrektor finansowy
monikat@snh.org.pl

Eurydyka Sobiecka - dyrektor marketingu
eurydyka@snh.org.pl

Marcin Pieńkowski - PR manager
marcin.pienkowski@snh.org.pl


Program festiwalu FILM

Jakub Duszyński
jd@snh.org.pl

Jan Topolski
jant@snh.org.pl

Ewa Szabłowska
ewa@snh.org.pl

Anna Dąbrowska
aniad@snh.org.pl

Magdalena Sztorc - asystent działu programowego
magda@snh.org.pl

Jeśli chcą Państwo ZGŁOSIĆ FILM na festiwal, prosimy o kontakt z Joanną Łapińską: joanna@snh.org.pl.


Sponsoring

sponsoring@snh.org.pl


Obsługa widza, karnety, centrum festiwalowe,
inne pytania:

festiwal@nowehoryzonty.pl

Kinga Lewandowska - specjalista ds. zarządzania projektami
kinga@snh.org.pl

Michał Weksler - specjalista ds. marketingu
michal@snh.org.pl

Jan Naszewski - departament gości, promocja zagraniczna i branżowa
jan@snh.org.pl

Katarzyna Dźwilewska - specjalista ds. sprzedaży
kasiad@snh.org.pl

Anna Florczyk - dotacje i fundusze unijne
anna.florczyk@snh.org.pl

Maja Wojtkowska - dotacje i fundusze unijne
maja@snh.org.pl

Lila Feduniak - kwatermistrz
lila@snh.org.pl

Joanna Malicka - gazeta festiwalowa
joanna.malicka@gazeta.nowehoryzonty.pl


Finanse

Bożena Szymańczak - główny księgowy
szymanczak@snh.org.pl

Anna Sobich - księgowy
anna.sobich@snh.org.pl

Dorota Weikum - kadry i płace
weikum@snh.org.pl


Strona internetowa i forum

Pracownia Pakamera Pracownia Pakamera
pracownia@pakamera.com.pl

Jakub Królikowski - realizacja, administracja
Przemek Ostaszewski - grafika
Mariusz Wojas - obsługa strony i forum
Agnieszka Szeffel - redaktorka strony
agnieszka.szeffel@nowehoryzonty.pl

Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera