English

The LollipopsThe Lollipops
Aktualności
19 lipca 2011
Grinderman zaprosił na scenę The Lollipops!

Olsztyńska formacja The Lollipops wystąpi jako support Nicka Cave'a i Grindermana na jedynym w Polsce koncercie grupy, na Wypie Słodowej 29 lipca w ramach 11. MFF Nowe Horyzonty.

W piątek, 8 lipca, w warszawskim klubie Chwila Da odbyły się przesłuchania ośmiu zespołów, które walczyły o rolę supportu przed jedynym koncertem grupy Grinderman w Polsce. Wykonawcy występowali przed sześcioosobowym jury (Radosław Drabik, Kostas Georgakopulos, Zbigniew Hołdys, Dionizy Piątkowski, Marek Raduli, Jarek Szubrycht), decydującym o tym, którzy z konkursowiczów zostaną zaprezentowani managementowi formacji dowodzonej przez Nicka Cave'a.

Do finałowej trójki zostały wybrane formacje Camero Cat, Searching For Calm oraz The Lollipops. Następnie nagraniom tych zespołów przysłuchiwał się Grinderman.

Ale Zrób Głośniej! to konkurs w którym nie ma przegranych. Pozostali finaliści również wystąpią na MFF Nowe Horyzonty. Camero Cat zaprezentują swój niesamowity spektakl w klubie Arsenał już 23 lipca, a tydzień później - 30 lipca - Wrocław usłyszy hałaśliwy program Searching For Calm.

Więcej o The Lollipops

Cameo Cat na Scenie T-Mobile Music 23 lipca

Searching For Calm na Scenie T-Mobile Music 30 lipca

Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera