English
Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Cykl
tytuł / reżyser
 
Konkurs Europejskie Debiuty Krótkometrażowe
1
seanse - kup / rezerwuj film
26 lip 16:00
Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - animacje 1
Bez tytułu
Jens Julich / Niemcy 2010 / 3'49’
Pociąg myśli
Leo Bridle, Ben Thomas / Wielka Brytania 2009 / 3'57’
Françoise
Elsa Duhamel / Francja 2010 / 2'40’
Szkodnik(i)
ArtFX: Erick Hupin, Hans Baldzuhn, Pierre Nahoum, Baptiste Ode, Phillipe Puech / Francja 2010 / 4'26’
Zmierzch
NoBrain / Francja 2010 / 14’
Jadę do Disneylandu
Antoine Blandin / Francja 2009 / 3'30’
Ludzie z lotu 103
Fedor Belenky / Niemcy 2010 / 8'34’
Wynalazca
Jean-François Martin / Francja 2010 / 4'25’
Pani Niezwykła i jej kariera
Joanna Rubin Dranger / Szwecja 2010 / 29'50’
22 lip 19:00
Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - animacje 2
Ja, drabina i Charlie
Kenji Matsushita / Włochy 2010 / 1'50’
Człowiek z kartonową głową
Luís da Matta Almeida, Pedro Lino / Portugalia, Wielka Brytania 2010 / 9'13’
Pudel
Noémie Marsily, Carl Roosens / Belgia 2010 / 16’
Rozbita fala
Chris Allen / Wielkiej Brytanii 2009 / 2'53’
Jestem cały
Mario Adamson / Szwecja 2011 / 13'33’
Ślepota
Boris Labbé, Marion Bricaud / Francja 2010 / 3’
Pustynny sen na jawie
Tobias Köber / Niemcy 2010 / 3'40’
Stare kły
Adrien Merigeau, Alan Holly / Irlandia 2009 / 11’
DA-18
Martin Grözinger / Niemcy 2010 / 3'51’
Ciężkie głowy
Helena Frank / Dania 2010 / 7'34’
24 lip 19:00
Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - dokumenty
O małżeństwie
Elina Pohjola, Mike Pohjola / Finlandia 2009 / 16'53’
11 stopni
Anna Frances Ewert / Wielkiej Brytanii 2009 / 8’
Ściany
Hayoun Kwon / Francja 2010 / 18’
Szef
Yuri Ancarani / Włochy 2010 / 15’
Żona muru berlińskiego
Julia Herskovits / Szwecja 2009 / 6’
Ukryty uśmiech
Ventura Durall / Hiszpania 2010 / 13’
Wysoki mężczyzna
Jani Peltonen / Finlandia 2010 / 19’
27 lip 10:00
Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - fabuły 1
Nigdy nie mów nigdy
Juan Lahoz Rallo / Hiszpania 2011 / 18’
Rachunek za nałóg
Matthieu Mares-Savelli / Francja 2009 / 8’
Spalony
Hannes Stoll / Niemcy 2010 / 17'50’
Arthur
Serge Ramelli / Francja 2010 / 8’
Zjazd
Jonathan Hazan / Francja 2010 / 19'10’
69, Historia Illy Lips
Miek Hoekzema / Niderlandy 2010 / 20’
23 lip 13:00
Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - fabuły 2
Uciekinier
Victor Carrey / Hiszpania 2009 / 11’
Lustro
Antoine Tinguely, Laurent Fauchère aka Ramon & Pedro / Szwajcaria 2010 / 6’
54.
Philip Hering / Holandia 2010 / 13’
Morze opinii
Martin Minsel, Florian Schnell / Niemcy 2010 / 5'45’
1994
Kaveh Tehrani / Norwegia 2010 / 29’
Schronienie
Naz Massoumi / Wielka Brytania 2010 / 4'30’
Niefilm w trzech aktach i preludium
Rita Macedo / Niemcy 2010 / 12'30’
25 lip 13:00
Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - fabuły 3
Seifert nie żyje
Thomas Krauslach / Niemcy 2010 / 14’
Gwizdanie przy pracy
Jussi Sandhu, Ville Hakonen / Finlandia 2009 / 10'26’
Casus belli
Yorgos Zois / Grecja 2010 / 11’
+Plus
George Ivanov / Szwecja 2010 / 14'30’
Wielki wyścig
Kote Camacho / Hiszpania 2010 / 7’
Pierwszy Anders
Kristian Ussing Andersen / Dania 2010 / 8’
Usługi pogrzebowe
Miguel Mendez / Hiszpania 2010 / 15’
1
Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera