English
Industry
22 czerwca 2011
Festiwal z nową nazwą i w nowych barwach – zapraszamy na 11. MFF Nowe Horyzonty


W drugą dekadę istnienia festiwalu wchodzimy ze zmienioną nazwą: Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty, ale z bardzo dobrze Państwu znanym Partnerem – Polską Telefonią Cyfrową, która jest z nami już od 8 lat. Nowa nazwa festiwalu jest związana ze zmianą marki naszego partnera –wprowadzeniem na polski rynek międzynarodowej marki T-Mobile.

Polska Telefonia Cyfrowa jest jednym z najbardziej znanych sponsorów znaczących przedsięwzięć kulturalnych, ale także sportowych, edukacyjnych i charytatywnych w całym kraju. Do najważniejszych projektów PTC zaliczyć można właśnie festiwal filmowy Nowe Horyzonty, prestiżowy cykl koncertów jazzowych Era Jazzu oraz współpracę z Zamkiem Królewskim w Warszawie.

11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty odbędzie się w tym roku w dniach 21-31 lipca. Struktura i charakter festiwalu nie ulegają zmianie. Ponownie pokażemy bezkompromisowe kino autorskie, poszukujące nowego języka i świeżej formy, wykraczające poza granice konwencjonalnego kina. Zostanie pokazanych około 430 filmów z ponad 50 krajów.Na widzów czekają liczne sekcje konkursowe, panorama kina światowego, przeglądy (japońskie kino różowe, czerwone westerny, kultowe midnight movies), retrospektywy (Terry Gilliam, Andrzej Munk, Mariusz Wilczyński, Bruno Dumont), wystawy i liczne koncerty w ramach sceny T-Mobile Music, na czele z występem zespołu Nicka Cave’a – Grinderman.

W związku z nową nazwą festiwalu, zmienia się również adres naszej strony internetowej. Zapraszamy na www.nowehoryzonty.pl

Materiały graficzne, w tym nowy logotyp festiwalu, dostępne są na:
ftp://nowehoryzonty.pl
hasło i login: press


Moje NH
Strona archiwalna 11. edycji (2011 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2011
PWŚCPSN
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planScena T-Mobile Music
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
www.nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera